Carrollton Athletics
   
  • Thursday 1/29
    6:45 PM
    Chiefs (Duong) vs Rockets (Matlock)
    Crosby Court 1
  • Thursday 1/29
    7:45 PM
    Mustangs (Martinez) vs Showtime (Small)
    Crosby Court 1
  • Friday 1/30
    6:15 PM
    Stars (Vigil) vs (S Jones)
    Crosby Court 1
  • Friday 1/30
    6:45 PM
    Cereal Killers (D) vs Nice Snatch
    Fld #1 (Red)
  • Friday 1/30
    6:45 PM
    Mixed Up (D) vs Dirty Dozen (D)
    Fld #4 (Yellow)
  • Friday 1/30
    7:15 PM
    Celtics (Nadeau) vs Spurs (De Leon)
    Crosby Court 1
  • Friday 1/30
    7:45 PM
    Nice Snatch vs Mixed Up (D)
    Fld #1 (Red)
  • Friday 1/30
    7:45 PM
    VSSI/Dysfunctional vs Cereal Killers (D)
    Fld #4 (Yellow)
  • Friday 1/30
    8:15 PM
    Kings (Sughrue 1) vs Tazz Boys (Herrera)
    Crosby Court 1
  • Friday 1/30
    8:45 PM
    Dirty Dozen (D) vs VSSI/Dysfunctional
    Fld #4 (Yellow)
  • Saturday 1/31
    9:00 AM
    Next Level Marlins (L Jones) vs Blazers (Isaac)
    Kent
  • Saturday 1/31
    9:00 AM
    Huskies (Quintero) vs R2-G3 Winner
    Crosby Court 1
  • Saturday 1/31
    9:00 AM
    Hot Shots (Nguyen) vs The Dark Side (Hill)
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    9:00 AM
    Freedom Time (Jackson) vs Kaotic Shadows (Arora)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    9:00 AM
    12U Cowgirls United (Smith) vs 12U Carrollton Mystics (Hamilton)
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    10:00 AM
    Dallas Heat (Blue) vs (Ezell)
    Kent
  • Saturday 1/31
    10:00 AM
    Hornets (Smith) vs R1-G2 Winner
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    10:00 AM
    Tazz Boys (Herrera) vs Dream Chasers (Lavalais)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    10:00 AM
    10U (Campbell) vs 10U Blazers (Smart)
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    10:00 AM
    9U Coyotes (Wittrock) vs 9U Mustangs (Brandt)
    Crosby Court 1
  • Saturday 1/31
    10:00 AM
    7U Lady Heat (Blue) vs 7U Lightning Cheetahs (Younger)
    Sheffield Inter
  • Saturday 1/31
    11:00 AM
    (Johnson) vs Wolves (Scott)
    Sheffield Inter
  • Saturday 1/31
    11:00 AM
    Lightning (Hill) vs (Urias)
    Kent
  • Saturday 1/31
    11:00 AM
    Wolfpack (Pope) vs R1-G3 Winner
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    11:00 AM
    Elite (Buckley) vs R1-G1 Winner
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    11:00 AM
    10U Cougars (S Jones) vs 10U Wildcats (Stahl)
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    11:00 AM
    8U Next Level Marlins (Hunt) vs 9U Shooting Stars (Filloon)
    Crosby Court 1
  • Saturday 1/31
    12:00 PM
    Mavs (Phillips) vs Rockets (Isaac)
    Sheffield Inter
  • Saturday 1/31
    12:00 PM
    R1-G1 Winner vs R1-G2 Winner
    Kent
  • Saturday 1/31
    12:00 PM
    Tigers (Sallis) vs R1-G1 Winner
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    12:00 PM
    R2-G1 Winner vs R2-G2 Winner
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    12:00 PM
    R1-G1 Loser vs R1-G2 Loser
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    12:00 PM
    9U TX Nemesis (Jackson) vs R1-G1 Winner
    Crosby Court 1
  • Saturday 1/31
    1:15 PM
    R1-G1 Winner vs R1-G2 Winner
    Sheffield Inter
  • Saturday 1/31
    1:15 PM
    Magic (Bussard) vs R1-G3 Winner
    Kent
  • Saturday 1/31
    1:15 PM
    Mavs (Sughrue 2) vs Thunder (Benagh-Whitaker)
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    1:15 PM
    R2-G1 Loser vs R2-G2 Loser
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    1:15 PM
    R1-G1 Winner vs R1-G2 Winner
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    1:15 PM
    R2-G1 Loser vs R2-G2 Loser
    Crosby Court 1
  • Saturday 1/31
    2:15 PM
    Next Level Marlins (Carter) vs R1-G3 Winner
    Sheffield Inter
  • Saturday 1/31
    2:15 PM
    R2-G1 Loser vs R2-G2 Loser
    Kent
  • Saturday 1/31
    2:15 PM
    R2-G2 Winner vs R2-G3 Winner
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    2:15 PM
    Wildcats (Lyons) vs Carrollton Heat (White)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    2:15 PM
    R2-G1 Winner vs R2-G2 Winner
    Crosby Court 1
  • Saturday 1/31
    2:15 PM
    11U Thunder (Buckley) vs 11U Hawks (Broussard)
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    3:15 PM
    R2-G1 Loser vs R2-G2 Loser
    Sheffield Inter
  • Saturday 1/31
    3:15 PM
    R2-G1 Winner vs R2-G2 Winner
    Kent
  • Saturday 1/31
    3:15 PM
    R2-G1 Winner vs R2-G4 Winner
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    3:15 PM
    Raptors (Feliciano) vs Grizzlies (Martin)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    3:15 PM
    8U Mustangs Red (Goodwin) vs 8U Shooting Stars (Richey)
    Crosby Court 1
  • Saturday 1/31
    3:15 PM
    11U Coyotes (Wittrock) vs 11U Mama Grizzlies (Sheppard
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    4:15 PM
    R2-G1 Winner vs R2-G2 Winner
    Sheffield Inter
  • Saturday 1/31
    4:15 PM
    R3-G1 Loser vs R3-G2 Loser
    Kent
  • Saturday 1/31
    4:15 PM
    R3-G1 Loser vs R3-G2 Loser
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    4:15 PM
    Ballers (Morin) vs Dragonforce (Horn)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    4:15 PM
    8U Mustangs White (Smart) vs R1-G1 Winner
    Crosby Court 1
  • Saturday 1/31
    4:15 PM
    11U Dream Team (Landberg) vs R1-G1 Winner
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    5:30 PM
    R3-G1 Winner vs R3-G2 Winner
    Kent
  • Saturday 1/31
    5:30 PM
    R3-G1 Winner vs R3-G2 Winner
    Blalack MS
  • Saturday 1/31
    5:30 PM
    Tarheels (Durham) vs R1-G3 Winner
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    5:30 PM
    R1-G1 Winner vs R1-G2 Winner
    Rosemeade Gym A
  • Saturday 1/31
    5:30 PM
    R2-G1 Loser vs R2-G2 Loser
    Perry MS
  • Saturday 1/31
    6:30 PM
    R2-G1 Loser vs R2-G2 Loser
    Rosemeade Gym A
  • Saturday 1/31
    6:30 PM
    R2-G1 Winner vs R2-G2 Winner
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 1/31
    6:30 PM
    R2-G1 Winner vs R2-G2 Winner
    Perry MS