Carrollton Athletics
   
  • Friday 7/25
    6:45 PM
    Pitchers Be Crazy vs M.A.S.H.
    Fld #1 (Red)
  • Friday 7/25
    6:45 PM
    Swingers vs AGL Constructors
    Fld #2 (Blue)
  • Friday 7/25
    6:45 PM
    Code 10 vs Where my Pitches At?
    Fld #4 (Yellow)
  • Friday 7/25
    7:45 PM
    Slidin' Dirty vs Haliburton
    Fld #1 (Red)
  • Friday 7/25
    7:45 PM
    AGL Constructors vs I'd Hit That
    Fld #4 (Yellow)
  • Friday 7/25
    7:45 PM
    UNATHLETICS vs Leather & Lace
    Fld #2 (Blue)
  • Friday 7/25
    8:45 PM
    Win or Lose We Booze vs Who Cares
    Fld #1 (Red)
  • Friday 7/25
    8:45 PM
    Code 10 vs I'd Hit That
    Fld #4 (Yellow)
  • Friday 7/25
    8:45 PM
    UNATHLETICS vs The Balling Dead
    Fld #2 (Blue)
  • Friday 7/25
    9:45 PM
    Sliders vs Sons of Pitches
    Fld #4 (Yellow)
  • Friday 7/25
    9:45 PM
    Dirty Dozen - D vs Home Run Alley Knights
    Fld #2 (Blue)
  • Saturday 7/26
    10:00 AM
    11U Twisted Twelve (Caughron/Johnson) vs 10U Dazzling Diamonds (Vasquez)
    Crosby Court 1
  • Saturday 7/26
    11:00 AM
    9U Cougars (Luevanos) vs 10U Dazzling Diamonds (Vasquez)
    Crosby Court 1
  • Saturday 7/26
    11:00 AM
    12U Tazz Girls 1 (Herrera) vs 12U Lady Raiders (Ledesma)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 7/26
    12:00 PM
    9U Cougars (Luevanos) vs 9U Flames (Jackson)
    Crosby Court 1
  • Saturday 7/26
    12:00 PM
    12U Unicorns (Sughrue) vs 14U Tazz Girls 2 (Herrera)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 7/26
    1:00 PM
    10U Ninja Pandas (Steele) vs 9U Flames (Jackson)
    Crosby Court 1
  • Saturday 7/26
    1:00 PM
    12U MIS Mustangs 1 (Durkee) vs 12U Unicorns (Sughrue)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 7/26
    2:00 PM
    10U Team SMASH (Landberg) vs 10U Tie Dyes (Moore)
    Crosby Court 1
  • Saturday 7/26
    2:00 PM
    14U MIS Mustangs 2 (Martinez) vs 14U Fireballs (Dominguez)
    Rosemeade Gym B
  • Saturday 7/26
    3:00 PM
    10U Hurricanes (Lopez) vs 11U Serve-Ivors (Meyer)
    Crosby Court 1