Plainfield Park District
 
Error Message
Your League Administrator has de-activated the Standings & Schedule for the Division you have linked to.
 
  • Saturday 2/25
    9:00 AM
    Alissa LaBroscian vs Krista Bonebrake
    Central Element
  • Saturday 2/25
    9:00 AM
    Rafael Alvarado vs Bill Unyi
    Lincoln
  • Saturday 2/25
    9:00 AM
    Jackie Svara vs Alysa Strickland
    Plainfield Acad
  • Saturday 2/25
    9:00 AM
    Stephen Corcoran vs Kevin Pacholski
    Aux Sab Court 1
  • Saturday 2/25
    10:00 AM
    John Fitzgerald vs Rob Senica
    Central Element
  • Saturday 2/25
    10:00 AM
    Barb Delozier vs John Kemp
    Lincoln
  • Saturday 2/25
    10:00 AM
    Michael Koechle vs Mike Fauth
    Plainfield Acad
  • Saturday 2/25
    10:00 AM
    Steven Joho vs Bret Peterson
    Aux Sab Court 1
  • Saturday 2/25
    10:30 AM
    Mike Crotty vs Jason Hamilton
    Timber Ridge
  • Saturday 2/25
    11:00 AM
    David DesGarennes vs Jarad Houser
    Central Element
  • Saturday 2/25
    11:00 AM
    Justin Ring vs Chris Stewart
    Lincoln
  • Saturday 2/25
    11:00 AM
    Tom Daugherty vs Luis Alvarez
    Plainfield Acad
  • Saturday 2/25
    11:00 AM
    Mark Banas vs Walter Wilkens
    Aux Sab Court 1
  • Saturday 2/25
    11:30 AM
    David Wick vs Kevin Laskowski
    Timber Ridge
  • Saturday 2/25
    12:00 PM
    Victor Low vs Jake Corbly
    Central Element
  • Saturday 2/25
    12:00 PM
    James O'Sullivan vs Angela Perkins
    Lincoln
  • Saturday 2/25
    12:00 PM
    Chris Phills vs Mike Crotty
    Plainfield Acad
  • Saturday 2/25
    12:00 PM
    David DesGarennes vs Alan Roerig
    Aux Sab Court 1
  • Saturday 2/25
    12:30 PM
    Galdino Gonzalez vs Alysa Strickland
    Timber Ridge
  • Saturday 2/25
    1:00 PM
    Jason Croy vs Brian Snider
    Central Element
  • Saturday 2/25
    1:00 PM
    Tom Uppena vs Marc Mitchell
    Lincoln
  • Saturday 2/25
    1:00 PM
    Will Noble vs Jackie Svara
    Plainfield Acad
  • Saturday 2/25
    1:00 PM
    Marc Wiers vs Derek Persico
    Aux Sab Court 1
  • Saturday 2/25
    1:30 PM
    Mark Strom vs Tam Truong
    Timber Ridge
  • Saturday 2/25
    2:00 PM
    Mike Pascale vs Carlo Capalbo
    Central Element
  • Saturday 2/25
    2:00 PM
    Mike Adelman vs Joel Hanson
    Lincoln
  • Saturday 2/25
    2:00 PM
    Tony Derka vs Matt Rosner
    Plainfield Acad
  • Saturday 2/25
    2:00 PM
    David Thies vs Anthony Cerrillos
    Aux Sab Court 1
  • Saturday 2/25
    2:30 PM
    Chuck Blunk vs Roger Banister
    Timber Ridge
  • Saturday 2/25
    3:00 PM
    Stephen Gregoire vs Ken O'Conner
    Lincoln
  • Saturday 2/25
    3:00 PM
    Steve Keeley vs Marc Mitchell
    Aux Sab Court 1
  • Saturday 2/25
    3:30 PM
    Josh Zimmerman vs Brad Michalak
    Timber Ridge
  • Saturday 2/25
    4:00 PM
    Nate Fry vs Mike Maloney
    Aux Sab Court 1
  • Saturday 2/25
    4:30 PM
    Chris Phills vs Brian Snider
    Timber Ridge