Fort Collins Parks & Recreation
 
Error Message
Your League Administrator has de-activated the Standings & Schedule for the Division you have linked to.
 
  • Saturday 2/6
    8:00 AM
    Blevins vs Lesher Gold
    Webber Aux
  • Saturday 2/6
    8:15 AM
    Blue Devils vs Cardinals
    NACC Court 1
  • Saturday 2/6
    8:15 AM
    Tavelli vs Werner
    NACC Court 3
  • Saturday 2/6
    8:15 AM
    Olander Green vs Bethke
    Blevins Aux
  • Saturday 2/6
    8:15 AM
    Dunn White vs Bethke Blue
    Lesher MS
  • Saturday 2/6
    8:15 AM
    Johnson Teal vs Linton
    Blevins Main
  • Saturday 2/6
    9:00 AM
    Lincoln/CLP/Lesher vs Webber/Blevins
    Kinard MS
  • Saturday 2/6
    9:00 AM
    Webber vs Preston White
    Webber Aux
  • Saturday 2/6
    9:00 AM
    Preston vs Fossil Creek
    Webber Main
  • Saturday 2/6
    9:05 AM
    Bulldogs vs Rams
    NACC Court 1
  • Saturday 2/6
    9:05 AM
    Bethke Red vs Johnson
    NACC Court 3
  • Saturday 2/6
    9:05 AM
    Tavelli vs Bacon
    Blevins Aux
  • Saturday 2/6
    9:05 AM
    Wellington/CLP vs Olander
    Lesher MS
  • Saturday 2/6
    9:05 AM
    Bennett Blue vs Kruse Silver
    Blevins Main
  • Saturday 2/6
    9:55 AM
    Tigers vs Lakers
    NACC Court 1
  • Saturday 2/6
    9:55 AM
    Lopez vs Riffenburgh
    NACC Court 3
  • Saturday 2/6
    9:55 AM
    Dunn vs Johnson Black
    Blevins Aux
  • Saturday 2/6
    9:55 AM
    Linton Blue vs McGraw Black
    Lesher MS
  • Saturday 2/6
    9:55 AM
    Traut vs Putnam
    Blevins Main
  • Saturday 2/6
    10:00 AM
    Lesher Blue vs Poudre Valley
    Webber Aux
  • Saturday 2/6
    10:00 AM
    Poudre Valley vs Fossil Creek
    Webber Main
  • Saturday 2/6
    10:30 AM
    Preston/Kinard vs Wellington
    Kinard MS
  • Saturday 2/6
    10:45 AM
    Jayhawks vs Bears
    NACC Court 1
  • Saturday 2/6
    10:45 AM
    Laurel vs Dunn Blue
    NACC Court 3
  • Saturday 2/6
    10:45 AM
    Harris/Laurel vs Zach
    Blevins Aux
  • Saturday 2/6
    10:45 AM
    Bennett vs Kruse
    Lesher MS
  • Saturday 2/6
    10:45 AM
    Riffenburgh vs Werner
    Blevins Main
  • Saturday 2/6
    11:00 AM
    Kinard vs Boltz
    Webber Aux
  • Saturday 2/6
    11:35 AM
    McGraw Gold vs Bacon
    NACC Court 3
  • Saturday 2/6
    11:35 AM
    McGraw vs Kruse Purple
    Blevins Aux
  • Saturday 2/6
    11:35 AM
    Shepardson vs Zach
    Lesher MS
  • Saturday 2/6
    11:35 AM
    Olander Black vs Beattie
    Blevins Main
  • Saturday 2/6
    12:25 PM
    Wellington vs Shepardson
    Blevins Main
  • Sunday 2/7
    9:30 AM
    The Blues vs OtterBox
    The Edge
  • Sunday 2/7
    10:15 AM
    Dirty Mike & the Boys vs Woodward
    The Edge
  • Sunday 2/7
    11:00 AM
    Taco Flavored Kisses vs Rodelle Wips
    The Edge
  • Monday 2/8
    6:15 PM
    Notorious D.I.G. vs Our Balls
    SC East
  • Monday 2/8
    6:15 PM
    Hit for Brains vs PVREA
    SC West
  • Monday 2/8
    7:05 PM
    Hit Happens vs Nuthin But Net
    SC East
  • Monday 2/8
    7:05 PM
    A to Z vs One Hit Wonders
    SC West
  • Monday 2/8
    7:05 PM
    Steriotypical White Guys vs Retro EP
    NACC Court 1
  • Monday 2/8
    7:05 PM
    New Belgium vs No Slamma Jamma
    NACC Court 2
  • Monday 2/8
    7:55 PM
    The Flying Squirrels vs Fort Fun BNI
    SC East
  • Monday 2/8
    7:55 PM
    Some Spike It Hot vs Can You Dig It
    SC West
  • Monday 2/8
    8:00 PM
    Mulligan's Irish Assassins vs Choice City Ballers
    NACC Court 1
  • Monday 2/8
    8:00 PM
    Jump Ball vs Team CPP
    NACC Court 2
  • Monday 2/8
    8:45 PM
    Dig It vs How I Set Your Mother
    SC East
  • Monday 2/8
    8:45 PM
    Rough Sets vs Webberites
    SC West
  • Monday 2/8
    8:55 PM
    The Brew Crew vs A Nu Start
    NACC Court 1
  • Monday 2/8
    8:55 PM
    The C Team vs Larry-Jack the 8th
    NACC Court 2
  • Monday 2/8
    9:35 PM
    I'd Hit That vs Will Work For Sets
    SC East
  • Monday 2/8
    9:35 PM
    EKS&H vs Terrapins
    SC West
  • Monday 2/8
    9:50 PM
    Glick Investments vs Gunga-Laguna
    NACC Court 2