Castle Rock Parks & Recreation
 
Error Message
Your League Administrator has de-activated the Standings & Schedule for the Division you have linked to. Usually Division Standings & Schedules are de-activated because a Division is no longer active. You can contact your League Administrator if you have any questions about the Standings or Schedule for this de-activated Division by clicking the Contact Us link at the bottom of this page.

You can link to the active Division Standings & Schedule pages by clicking the Division and Team links in the blue column on the left side of this page.
 
Weather Line Updates at 4pm: 303-660-1364
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    Steve Hails - Orange vs Aaron Ellsworth - Forest Green
    Bison N1
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    Steve Fletcher - Sky Blue vs Amy Gutschick - Yellow
    Founders SF #1
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    Clayton Fritz - Dark Gray vs Jason Rohlfing - Neon Orange
    Founders SF #2
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    Erich Bretz - Black vs Dan Alvarado - Dark Gray
    Bison N3
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    Jen Reichart - Maroon vs Christy Jones - Lime Green
    Bison N5
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    VanWhy - Forest Green vs Jim Scott - Navy Blue
    Founders SF #3
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    3G2 (Smith) - Royal Blue vs 3G1 (Harris) - Orange
    MMS Court 1
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    4G1 (McNeal) - Orange vs 4G5 (Strom) - Royal Blue
    MMS Court 2
  • Saturday 9/20
    9:00 AM
    6G4 (Lopez) - Red vs 6G3 (Mares) - Royal Blue
    MMS Court 3
  • Saturday 9/20
    9:30 AM
    (46) - McCarthy vs (45) - McGinty
    ButterfieldTurf
  • Saturday 9/20
    9:30 AM
    6-8G4 (Wilson) vs 6-8G3 (Barnhart)
    East Rink
  • Saturday 9/20
    9:30 AM
    6-8G1 (Deeth) vs 6-8G2 (Simon)
    West Rink
  • Saturday 9/20
    9:45 AM
    (66) - Pellegrom vs (61) - Burt
    Butterfield #2
  • Saturday 9/20
    10:00 AM
    3G3 (Keller) - Gray vs 3G1 (Harris) - Orange
    MMS Court 1
  • Saturday 9/20
    10:00 AM
    4G6 (Howe) - Gray vs 4G2 (Holbrook) - Gold
    MMS Court 2
  • Saturday 9/20
    10:00 AM
    6G2 (Raynor) - Green vs 6G5 (Bowman) - Purple
    MMS Court 3
  • Saturday 9/20
    10:00 AM
    (35) - Davis vs (36) - McPherson
    Butterfield #3
  • Saturday 9/20
    10:30 AM
    (41) - Ronning vs (42) - Dizmang
    ButterfieldTurf
  • Saturday 9/20
    10:45 AM
    (64) - Anderson vs (62) - Powers
    Butterfield #2
  • Saturday 9/20
    11:00 AM
    4G3 (Holm) - Green vs 4G4 (Shultz) - Red
    MMS Court 2
  • Saturday 9/20
    11:00 AM
    5G5 (Zehnder) - Green vs 5G4 (Lamb) - Orange
    MMS Court 1
  • Saturday 9/20
    11:00 AM
    6G1 (Romaniuk) - Gray vs 6G2 (Raynor) - Green
    MMS Court 3
  • Saturday 9/20
    11:00 AM
    (31) - Pellegrom vs (32) - Burgess
    Butterfield #3
  • Saturday 9/20
    11:45 AM
    (44) - Mahaffey vs (43) - Young
    ButterfieldTurf
  • Saturday 9/20
    12:00 PM
    5G1 (Charles) - Gold vs 5G3 (Jacobs) - Royal Blue
    MMS Court 3
  • Saturday 9/20
    12:00 PM
    (63) - Edmonds vs (65) - Koy
    Butterfield #2
  • Saturday 9/20
    12:15 PM
    (33) - Lish vs (34) - West
    Butterfield #3
  • Saturday 9/20
    12:45 PM
    (55) - Johnston vs (56) - Brunell
    ButterfieldTurf
  • Saturday 9/20
    1:00 PM
    5G6 (Medina) - Gray vs 5G2 (Sparks) - Red
    MMS Court 3
  • Saturday 9/20
    1:00 PM
    (51) - Rikli vs (52) - Waggoner
    Butterfield #2
  • Saturday 9/20
    1:15 PM
    (53) - Medina vs (54) - Byrne
    Butterfield #3
  • Saturday 9/20
    2:00 PM
    (11) - Parker vs (13) - Anderson
    ButterfieldTurf
  • Saturday 9/20
    2:15 PM
    (21) - Sisco vs (23) - McSweeny
    Butterfield #2
  • Saturday 9/20
    2:15 PM
    (22) - Kowalski vs (26) - Yehle
    Butterfield #3
  • Saturday 9/20
    3:00 PM
    (12) - Henman vs (16) - Hymer
    ButterfieldTurf
  • Saturday 9/20
    3:15 PM
    (24) - McCarthy vs (25) - Correll
    Butterfield #2