• Tuesday 5/30
    6:10 PM
    Main Auto/Brothers Concrete Cutting (D) vs TNT (D)
    Timber Linn #1  
  • Tuesday 5/30
    6:10 PM
    Diamond Mafia (A) vs Chaos (D)
    Timber Linn #3  
  • Tuesday 5/30
    7:20 PM
    TNT (D) vs Timberview Care Center/Diehardz (D)
    Timber Linn #1  
  • Tuesday 5/30
    7:20 PM
    Chaos (D) vs Main Auto/Brothers Concrete Cutting (D)
    Timber Linn #3  
  • Tuesday 5/30
    8:30 PM
    Diamond Mafia (A) vs Timberview Care Center/Diehardz (D)
    Timber Linn #3  
  • Wednesday 5/31
    6:10 PM
    CariFree (C) vs Dakons Bad Boys (C)
    Bryant Park #1  
  • Wednesday 5/31
    6:10 PM
    Allstate-The Tony Lopez Agency (B) vs DIRTBAGS (C)
    Bryant Park #2  
  • Wednesday 5/31
    6:10 PM
    Simon Homes (B) vs Boshart Trucking/LB Ins/Gametime (C)
    Bryant Park #3  
  • Wednesday 5/31
    6:10 PM
    Richard Reynolds Trucking vs GAMEOVER
    Timber Linn #1  
  • Wednesday 5/31
    6:10 PM
    Straight Clownin' vs Entek
    Timber Linn #2  
  • Wednesday 5/31
    6:10 PM
    FUGAWI vs Inglorious Batters
    Timber Linn #3  
  • Wednesday 5/31
    7:20 PM
    DIRTBAGS (C) vs Cascadia Field to Yield (C)
    Bryant Park #1  
  • Wednesday 5/31
    7:20 PM
    Allstate-The Tony Lopez Agency (B) vs Simon Homes (B)
    Bryant Park #2  
  • Wednesday 5/31
    7:20 PM
    Dakons Bad Boys (C) vs Boshart Trucking/LB Ins/Gametime (C)
    Bryant Park #3  
  • Wednesday 5/31
    7:20 PM
    Dp's BBQ vs Inglorious Batters
    Timber Linn #1  
  • Wednesday 5/31
    7:20 PM
    Entek vs Richard Reynolds Trucking
    Timber Linn #2  
  • Wednesday 5/31
    7:20 PM
    Straight Clownin' vs Trouble Makers
    Timber Linn #3  
  • Wednesday 5/31
    8:30 PM
    CariFree (C) vs Cascadia Field to Yield (C)
    Bryant Park #3  
  • Wednesday 5/31
    8:30 PM
    South Pacific Auto Sales vs FUGAWI
    Timber Linn #1  
  • Wednesday 5/31
    8:30 PM
    Trouble Makers vs Wolf Pack
    Timber Linn #2  
  • Wednesday 5/31
    8:30 PM
    GAMEOVER vs Dp's BBQ
    Timber Linn #3  
  • Wednesday 5/31
    9:40 PM
    Wolf Pack vs South Pacific Auto Sales
    Timber Linn #3  
  • Thursday 6/1
    6:10 PM
    Arauco vs IBEW local 280/Link up vets
    Timber Linn #1  
  • Thursday 6/1
    6:10 PM
    15th Street Yankee's vs Last Minute Gang
    Timber Linn #2  
  • Thursday 6/1
    6:10 PM
    Alyrica's Nerd Squad vs OFD
    Timber Linn #3  
  • Thursday 6/1
    7:20 PM
    Last Minute Gang vs Entek
    Timber Linn #1  
  • Thursday 6/1
    7:20 PM
    15th Street Yankee's vs OFD
    Timber Linn #2  
  • Thursday 6/1
    7:20 PM
    IBEW local 280/Link up vets vs Alyrica's Nerd Squad
    Timber Linn #3  
  • Thursday 6/1
    8:30 PM
    Arauco vs Entek
    Timber Linn #3  
  • Friday 6/2
    6:10 PM
    Entek vs Last Minute Gang
    Timber Linn #1  
  • Friday 6/2
    6:10 PM
    IBEW local 280/Link up vets vs Arauco
    Timber Linn #2  
  • Friday 6/2
    6:10 PM
    OFD vs Alyrica's Nerd Squad
    Timber Linn #3  
  • Friday 6/2
    7:20 PM
    Alyrica's Nerd Squad vs IBEW local 280/Link up vets
    Timber Linn #1  
  • Friday 6/2
    7:20 PM
    Entek vs Arauco
    Timber Linn #2  
  • Friday 6/2
    7:20 PM
    Last Minute Gang vs 15th Street Yankee's
    Timber Linn #3  
  • Friday 6/2
    8:30 PM
    OFD vs 15th Street Yankee's
    Timber Linn #3  
  • Sunday 6/4
    5:00 PM
    Ascent Fitness (A) vs Vindur Hao (C)
    Bryant Park #3  
  • Sunday 6/4
    5:00 PM
    Make it a Double vs e-LEMON-ators
    Bryant Park #1  
  • Sunday 6/4
    5:00 PM
    The Leftovers vs GAMEOVER
    Bryant Park #2  
  • Sunday 6/4
    5:00 PM
    Grass Stains vs Oregon Window Supply/Brother's Construction
    Timber Linn #1  
  • Sunday 6/4
    5:00 PM
    B&G vs C.H.A.N.C.E.
    Timber Linn #2  
  • Sunday 6/4
    5:00 PM
    Squirrels vs OFD Foods
    Timber Linn #3  
  • Sunday 6/4
    6:10 PM
    DIEHARDZ (C) vs LuLa Ballers (C)
    Bryant Park #2  
  • Sunday 6/4
    6:10 PM
    The Pack vs Bashful Bobs Movers and Shakers
    Bryant Park #1  
  • Sunday 6/4
    6:10 PM
    CENSORED vs SMS
    Bryant Park #3  
  • Sunday 6/4
    6:10 PM
    SuperVillans vs W.M.P.A
    Timber Linn #2  
  • Sunday 6/4
    6:10 PM
    Chasers Bar and Grill vs Grass Hoppers
    Timber Linn #3  
  • Sunday 6/4
    6:10 PM
    That One Team vs Dust Bunnies
    Timber Linn #1  
  • Sunday 6/4
    7:20 PM
    Oregon Barbecue Company (B) vs The B-Leaugers (C)
    Bryant Park #1  
  • Sunday 6/4
    7:20 PM
    Mark Thomas Motors vs Bats and Gloves
    Timber Linn #3  
  • Sunday 6/4
    7:20 PM
    RAPTORS vs DH Deadline Dodgers
    Timber Linn #1  
  • Sunday 6/4
    7:20 PM
    Odd Sox vs Firehouse Dogs
    Timber Linn #2  
  • Sunday 6/4
    7:20 PM
    Just In Time vs Mountain House
    Bryant Park #2  
  • Sunday 6/4
    7:20 PM
    Second Chance Sluggers vs Got Ballers?
    Bryant Park #3  
  • Sunday 6/4
    8:30 PM
    Oregon Barbecue Company (B) vs DIEHARDZ (C)
    Bryant Park #3  
  • Sunday 6/4
    8:30 PM
    CENSORED vs Bashful Bobs Movers and Shakers
    Bryant Park #2  
  • Sunday 6/4
    8:30 PM
    Mark Thomas Motors vs SuperVillans
    Timber Linn #3  
  • Sunday 6/4
    8:30 PM
    Odd Sox vs DH Deadline Dodgers
    Timber Linn #2  
  • Sunday 6/4
    8:30 PM
    Second Chance Sluggers vs Mountain House
    Bryant Park #1  
    
Tennis Soccer Softball Pickelball Dogeball Basketball Kickball Valley Velocity Track Club Register-Now Volleyball Football

 
Register Now
Tennis Soccer Softball Pickelball Footballw Kickball Basketball Track n' Field Volleyball Dodgeball

 


Our Sponsors