• Friday 9/30
    7:30 PM
    WL Lightning Bolts vs LC Pumas
    BSP 4  
  • Friday 9/30
    7:30 PM
    EG Dragons vs LC Knights
    BSP 2  
  • Friday 9/30
    7:30 PM
    FR Speed Demons vs LC Radioactive
    BSP 1  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    EG Blue Sharks vs VN Gutierrez
    Batey ES 1  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    RM Sparklers vs LC Pink Flamingos
    Riverview Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    WL Rockets vs EG Lightning
    King Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    LC Pumas vs WL Grizzlies
    Kloss 1&2  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    FR Avengers - Fan vs RM Rancho Murieta Goal Strikers
    Luttig BB  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    VN Strikers vs FR Dragons
    Rau Park 1  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    PG Stingrays vs MT Force FC
    Gates Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    FR Punishers vs RM HammerHeads
    Miwok Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    VN Transformers vs LC Stormtroopers
    Rau Park 2  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    FR Thunder - Languemi vs VN Champions
    Zehnder Park-LC  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    WL Dragonflies vs LC Super Sparkly Unicorns
    Hawkins Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    LC Galaxies vs PG Stingers
    Lichtenburger N  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    FR Unicorns - Coleman vs VN Unicorns - Riddle
    Lichtenburger S  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    EG Diamonds vs WL Galaxy Girls
    McConnell Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    PG Orange Crush vs EG Golden Tigers
    Strong Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    RM Kicking RiverKats vs FR Golden Bears
    Stonehouse 3  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    LC Stormtroopers vs PG Little Dynamites
    Kloss Park 3  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    WL Wrecking Balls vs LC Fireballz
    Lawrence Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    PG Kick'n Cuties vs FR Fearless
    Batey ES 2  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    RM Murieta Minions vs FR Torres
    Stonehouse 2  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    WL Eagles vs VN Molina
    Barth Park 1  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    PG Electric Eels vs LC Serpents
    Simpson Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    LC Laguna Lightning vs FR Franklin Venom
    Wackman Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    FR Fast and Furious Fireballs vs MT Allstars
    Luttig Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    RM Rancho Murieta Swarm vs LC Crushers
    Stonehouse 4  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    LC Golden Dragons vs RM Bandits
    Betschart 3  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    FR Scorpions vs PG Rockets
    Machado Park  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    PG Tigers vs FR Franklin Stars
    PGHS East  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    VN PANTHERS vs PG Extreme
    Calvine HS  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    WL Thundercats vs PG FC Barca
    Barth Park 2  
  • Saturday 10/1
    9:00 AM
    RM FootLoose vs FR SuperStars
    Stonehouse 1  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    PG Spiders vs WL Brown
    Batey ES 1  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    FR The Unicorns vs PG Best Team Ever
    Luttig BB  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    RM Rattlesnakes vs PG Rhinos
    Riverview Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    WL Blue Jays vs FR Purple Cheetahs
    King Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    LC Quicksilver vs EG Ormonde
    Kloss 1&2  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    WL Fire Dragons vs LC Avengers - Miller
    Hawkins Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    RM Rancho Murieta Bad Boys vs FR Avengers- Mendonsa
    Stonehouse 3  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    LC THe Mighty Mermaids vs FR Pink Panthers
    Lichtenburger N  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    WL Lingo vs MT Oseguera
    Lawrence Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    EG Maniacs vs RM FC Force
    McConnell Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    FR The Gators vs FR Hot Shots
    Miwok Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    PG Pirates vs WL Christiansen
    Gates Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    VN Lil Trouble vs WL Shooting Stars
    Rau Park 2  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    FR Sparkle Ponies vs PG Jaguars
    Zehnder Park-LC  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    PG Mustangs vs LC Funky Armadillos
    Batey ES 2  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    LC Angry Birds vs MT Dragons
    Kloss Park 3  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    FR Franklin Sharks vs EG Goal Busters
    Lichtenburger S  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    RM ThunderHeads vs WL Condors
    Stonehouse 2  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    PG Smashers vs FR Lightning Cheetahs
    Strong Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    FR Wildcats vs EG ThunderCats
    Luttig Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    RM RM Vipers vs WL Little
    Stonehouse 4  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    WL The Wolverines vs WL Lightning Tigers
    Barth Park 1  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    LC Dolphins vs LC Heartbreakers - Engilis
    Wackman Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    PG Kahuna Krushers vs RM Road Runners
    Simpson Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    PG Titans vs WL West Lake Vipers
    PGHS East  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    VN Razorbacks vs WL Wolves
    Calvine HS  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    FR Bandits-geno vs PG Thunder
    Machado Park  
  • Saturday 10/1
    10:30 AM
    LC Fireballs vs WL Vipers
    Betschart 3  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    PG Piranhas vs FR Catanzaro
    Batey ES 1  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    FR Sharks vs EG Avengers - Rodriguez
    Luttig BB  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    WL Dragons vs EG Unicorns
    King Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    LC Dragonflies vs MT Hurricanes
    Kloss 1&2  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    LC Lightning vs FR Ninja Warriors
    Lichtenburger N  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    EG Bears vs FR Thunder Bolts
    McConnell Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    EG Hurricanes vs PG Vikings
    Gates Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    WL Warriors vs FR FC Cybertron
    Lawrence Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    FR Strikers vs PG Fiksdal
    Miwok Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    LC Snowflakes vs FR Duff
    Kloss Park 3  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    FR Tigers vs FR Franklin Lady Bugs
    Lichtenburger S  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    VN Fireballs vs EG Super Stars
    Rau Park 2  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    EG Twisters vs WL Minions
    Batey ES 2  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    WL Jaguars vs PG Dragon Crushers
    Hawkins Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    PG Fireballs vs FR Wolves
    Strong Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    RM Coyote Dusters vs FR Misfits
    Stonehouse 2  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    VN Vipers vs LC Avengers
    Amundson Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    RM King Cobras vs PG Erbe
    Stonehouse 4  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    LC Serpents vs WL Eagles
    Wackman Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    FR Storm vs VN Heartbreakers - Silva
    Luttig Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    PG Killer Bees vs FR Super Stars 2006
    Simpson Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    WL Soccer Sharks vs FR Sharks
    Barth Park 1  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    FR Franklin Eagles vs PG The Galaxy
    Machado Park  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    VN Dragons vs FR FUEGO
    Calvine HS  
  • Saturday 10/1
    12:00 PM
    PG Mighty Piranhas vs WL Jaguars
    PGHS East  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    FR Hammerheads vs FR Planchon
    Luttig BB  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    PG Knights vs LC The Bulls
    Batey ES 1  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    PG Wolverines vs EG Thunder - Bayardo
    Batey ES 2  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    WL Avengers - Dodson vs FR Sharks
    Hawkins Park  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    LC Avengers vs FR Bad boys
    Kloss Park 3  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    VN Flaming Pikachu vs PG Invincibles
    Rau Park 2  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    FR Sugar Rush vs RM Lightning
    Lichtenburger S  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    PG Kahuna Kickers vs EG Thunder
    Strong Park  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    PG Kickin' It vs WL Pink Panthers
    Gates Park  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    WL Twirling Tornados vs FR Xtreme
    Lawrence Park  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    EG Galaxy Girls vs FR Cosmos
    McConnell Park  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    VN Blue Dragons vs FR Scorpians 20006
    Amundson Park  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    FR Ladybugs - Coleman vs PG Ladybugs - Chretien
    Luttig Park  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    WL The Savages vs VN Reyes/Buggs
    Barth Park 1  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    RM Venom vs LC Atomic Fury
    Stonehouse 4  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    PG Angels with Attitude vs PG Tiger Paws
    Simpson Park  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    PG Strikers vs WL Warriors
    PGHS East  
  • Saturday 10/1
    1:30 PM
    FR Purple Lightning vs WL Cheetah
    Machado Park  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    PG Snakes vs LC Thunder
    Batey ES 1  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    PG Tillotson vs FR Wolfpack
    Strong Park  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    FR Knights vs PG Aftershock
    Zehnder Park-LC  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    EG The Unpredictables vs PG Arsenal
    McConnell Park  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    VN Fierce Vipers vs RM Diamond Kickers
    Rau Park 2  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    LC Lady Dragons vs LC Killer Bees
    Kloss Park 3  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    WL Rainbow Rockets vs PG Tigers
    Lawrence Park  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    WL Destroyers vs PG Scorpions
    Barth Park 1  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    RM Thunder vs PG Cheetahs
    Stonehouse 4  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    FR Franklin Fury vs LC Thunderbolts
    Luttig Park  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    EG Veloce vs WL Tornadoes
    Simpson Park  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    VN Soccer Rockers vs PG Scorpions
    Calvine HS  
  • Saturday 10/1
    3:00 PM
    PG Cheetahs vs EG Dynamite
    PGHS East  
  • Saturday 10/1
    4:30 PM
    PG costa vs LC Kickin Daisies
    Batey ES 1  
  • Saturday 10/1
    4:30 PM
    EG Thunder Boltz vs PG hickey
    McConnell Park  
  • Saturday 10/1
    4:30 PM
    VN Cobras vs VN American Ninja Warriors
    Rau Park 2  
  • Saturday 10/1
    4:30 PM
    WL Fire Dragons vs EG Golden Lions
    Lawrence Park  
  • Saturday 10/1
    4:30 PM
    WL Thunder - Mehl vs EG Lightning Strikes
    Barth Park 1  
  • Saturday 10/1
    4:30 PM
    EG Thunder Warriors vs PG Spartanz
    Simpson Park  
  • Saturday 10/1
    4:30 PM
    MT Gators vs VN Blue Hawks
    Calvine HS  
    

  • Fall 2016 Schedules are complete through October.
  • The last two weeks of games will be released closer to November.   

Remember Home team wears Blue Jerseys

CSD Field Closure Hotline
(916) 405-5682

Field Status

CSD Field Closure Hotline (916) 405 - 5682